Oficjalna Strona Sadist

CO NOWEGO


26.11.2012.- Co prawda po 6 latach od ostatniej zapowiedzi, że to jednak nie koniec, ale jednak jest! Sadist 3! Gra niestety nieukończona, ma swoją długą historię, ale jest! Można ściągnąć i pograć! Przeczytajcie też parę słów na jej temat, które napisałem w nowym dziale jej poświęconemu.
 
1.04.2006.- Pojawiła się nowa i zarazem ostatnia wersja Sadist 2 - 1.07fajnal. Tak, to definitywny koniec projektu Sadist 2. W ostatniej wersji poprawionych jest kilka błędów, pozmieniane są linki do stron, trochę plików z opisami i nowy instalator. Od dziś również nie ma standardowego zestawu, a ściągnięcie jednego pliku z Sadist2 wystarcza do uruchomienia gry. Jeśli są jakieś kłopoty z nową wersją, koniecznie piszcie do mnie!
To jednak nie całkowity koniec...:)

 
15.07.2005.- Po dwutygodniowej przerwie z powodu problemów z serwerem, Oficjalna Strona Sadist znowu działa! Jeśli widzisz z czymś problem (błędne linki, inne niedziałające rzeczy - proszę o kontakt!) Za jakiś czas spodziewajcie się również zmian i aktualizacji!!
 
24.11.2004.- Uwaga dla wszystkich osób, które mają problemy z działaniem programu w Windows XP!! W dziale FAQ pojawił się nowy sposób na uruchomienie gry! Przeczytajcie, powinno pomóc! :) Nowe pytanie w ankiecie.
 
20.09.2004.- Duże zaskoczenie (szczególnie dla mnie) - nowy zestaw postaci - Gołsty czy też Duchy (dwie nazwy?) dla S2. Szkoda, że brak mu dźwięków :(, jest w zamian bardzo oryginalny!
 
30.08.2004.- Dodany formularz do waszych pomysłów i podstrona, aby je przeczytać.
 

Archiwum historii


Odejdź, jeśli cię to irytuje...

(GAD, 5, 1)

Strona ta jest całkowicie poświęcona programom Sadist oraz Sadist II. Nie ma i nie będzie na niej nic innego. Znajduje się na niej wszystko związane z tymi programami, co tylko udało mi się nazbierać.
Jeśli jesteś tu pierwszy raz, lub po prostu nie wiesz jeszcze co to Sadist, wejdź najpierw do działu Opis i przeczytaj opis programu; dowiesz się co to jest i do czego służy. Następnie odwiedź dział Sadist i/lub Sadist II i/lub Sadist 3. Są to niewielkie działy, z których można ściągnąć oba programy, zobaczyć parę skrinów itd. Gdy już będziesz posiadaczem owych programów, polecam kolejne działy, z których można ściągać dodatki do programów. Poddziały wypisane w menu pod Sadist lub Sadist II dotyczą odpowiedniego programu. Tak więc są dwa działy Postaci i dwa działy Tereny, gdyż jedno i drugie jest do ściągnięcia dla obu programów (jednak nie są kompatybilne). Jedynie Tekstury i Tła są do ściągnięcia dla Sadist II, gdyż nie było tego w Sadist.
Opis to dział z opisem samego programu Sadist (dla tych, którzy go jeszcze nie znają, ale i nie tylko) oraz paroma wskazówkami. Całość ujęta w formie rozmyślań :) . Jest to skrócona wersja pliku SADIST.HTM, zamieszczonego w głównym katalogu programu Sadist, więc jeśli już czytałeś(aś) ten plik, możesz śmiało ominąć ten dział. Jest to jednak opis Sadist, nie Sadist II. Stwierdziłem, że opis Sadist II nie będzie już potrzebny, gdyż zasady działania w Sadist II są bardzo podobne, więc pisałbym prawie to samo.
Download to dział, w którym jest do ściągnięcia wszystko inne, co dotyczy Sadist, Sadist II lub Sadist 3.
Historia - w tym dziale jest opisana historia programu, co i kiedy doszło, jak się program rozwijał; można też ściągnąć starą wersję, aby zobaczyć, jak program wyglądał kiedyś. W jednym tekście opisałem, jak rozwijała się pierwsza część, a następnie druga.
Księga fanów czyli zwykła Księga gości. Każdy może się tam wpisać z dowolnym komentarzem.
Poradnik sadysty to prowadzony przez Was dział, w którym możecie opisać wszystkie pomysły, triki i co tylko chcecie, jakie udało Wam się wymyślić, grając w Sadist.
F.A.Q. - tu znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania. Zanim wyślesz do mnie maila z pytaniami, zajrzyj tam koniecznie.
Autor - dział poświęcony mnie ;-P , czyli parę istotnych informacji na temat autora programu i tej strony.
Sadist, Sadist II i Sadist 3 - jak wyżej wspomniałem, dwa działy, z których ściąga się program.
Postaci i Tereny to działy, w których są do ściągnięcia wszelkie zestawy postaci oraz dodatkowe tereny, tworzone przez różne osoby, a także przeze mnie, do Sadist.
Postaci, Tereny, Tekstury i Tła to podobne do powyższych działy, z tą jednak różnicą, że dotyczą Sadist II.
Co o nas mówią? - nowy dział, w którym znajdują się wszelkie opisy i notki na temat Sadista, wzięte z innych stron, czy gazet.
Klony Sadista - także nowy dział, zawierający informacje o klonach Sadista, które powstały na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Zapraszam więc do zwiedzania...

Sadist ©1999-2012 Zombie Mastah

Polskie literki w standardzie ISO-8859-2. Stronę najlepiej oglądać w minimalnej rozdzielczości 1024x768. Polecam przeglądarkę Mozilla Firefox.


Od 28.05.1999.
0156837
Logo Sadist